Страйкбольна команда "Control team"


HONOR & ORDER.
OUR IDEAS DESERVE RESPECT
ЧЕСТЬ І ПОРЯДОК.  
Наші ідеї заслуговують на повагу.

Ідеологія, цілі, моделювання команди «CONTROL team».

Моделювання - спецпідрозділ КОРД.

(Корпус Оперативно-Раптової Дії) - новий, єдиний і універсальний підрозділ поліції особливого призначення Національної поліції України, в основу діяльності якого покладаються принципи служіння та захисту громадян України.

Моделювання проводиться з незначними змінами в сторону більш комфортного використання екіпіровки для проведення тренувань та ігор.

Камуфляж: мтп / мультикам.

Екіпірування: кайот (докладніше в КИТ аркуші).

Завданням команди не є зациклюватися на найменших дрібницях в оригінальності, закуповуючи дорогу екіпіровку. Наше завдання надати можливість людям з різною фінансової здатністю почати займатися.

Вік і вступ.

Мінімальний вік для вступу - 18 років. Останнє слово для прийняття в команду за капітаном команди. Рекомендація одного або кількох членів команди є великим плюсом при ухваленні рішення. Перш ніж вступити в команду гравець повинен взяти участь в декількох іграх / тренуваннях.

Тренування будуть проводитися регулярно, з метою підвищення досвіду, як окремого взятого гравця, так і командної злагодженості в цілому.

Формат тренінгу: на даний момент обрана така схема - команда збирається за годину-дві (вирішується безпосередньо перед тренуванням) до проведення загальної страйкбольної гри і проводить тренування. Коли приходять інші гравці - тестуємо нові знання в ділі.

Внекоманднікі, які з якихось причин не будуть вступати в команду, можуть брати участь в тренуваннях і закритих іграх команди на правах друзів.

Будь який член команди може запропонувати, знайдені на просторах інтернету, цікаві матеріали для занять, виклавши їх у відповідному розділі командного ресурсу. Після розгляду, дуже ймовірно, що ми включимо цей матеріал в програму.

Ідеологія.

Ми збираємо навколо себе друзів, які хочуть займатися спортом і хорошим страйкболом.

Чесність і жорстке дотримання правил є пріоритетом. Наша команда буде докладати максимальних зусиль для того щоб стати еталоном страйкбольної поведінки в нашому місті. А також гідно показувати себе за його межами. Злісних порушників ми будемо тимчасово виводити зі складу команди. Порушники можуть продовжувати брати участь в тренуваннях та іграх нашої компанії, але як одинаки, до повернення до лав команди.

Даний лист буде доповнюватися. Команда веде набір неспішно. У нас ще багато ідей і планів. Не все ми будемо розкривати в публічному листі. Якщо вас зацікавила ідея долучитися до нашого руху, ласкаво просимо.

Зв'язок з капітаном:

https://www.facebook.com/Alexsey.Bobyshev