Прокат страйкбольного спорядження


 Кожні вихідні ми проводимо збірні ігри, в яких можуть взяти участь всі бажаючі. Ці ігри тривають в середньому три години. Участь зі своїм спорядженням безкоштовна. Для тих у кого немає свого спорядження, присутній прокат. Ми надаємо вам наступні комплекти прокатного спорядження на людину:

Стандартний комплект:
Зброя;
Патрони 500шт;
Форма (камуфляжна куртка, штани);
Захист обличчя (маска / окуляри).

 Взуття, відповідно, необхідно мати своє. Часткова наявність амуніції (елементи захисту) не впливає на ціну. У прокат дається сам автомат і до нього 500 куль. Ви в праві використовувати свій захист замість того що видає клуб, якщо вам в ньому зручніше.
Патрони можна докуповувати. Свої кулі використовувати на прокатних приводах КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. Пам'ятайте, докуповуючи чергову дозарядку ви не просто купуєте кулі, ви оплачуєте подальший прокат приводу на ці 500 куль.
Ціни уточнюйте по телефону: 0994944350


Також є варіант Пістолетного прокату.
У комплекті:
Пістолет,
Захист обличча (окуляри),
Лоадер і 100 куль,
Заправка газом.

Взуття та форму, відповідно, необхідно мати своє.
Ціни уточнюйте по телефону: 0994944350

 Якщо ви маєте свою форму то зверніть увагу на комплект Економ.
Це майже те саме що і Стандарт але дешевше.

Економ комплект:
Зброя;
Патрони 500шт;
Захист обличчя (маска / окуляри).

Взуття та форму, відповідно, необхідно мати своє.

Ціни уточнюйте по телефону: 0994944350

 Якщо у вас є компанія від 6 осіб, та є бажання пограти самим, то ви можете зв'язатися з адміністрацією клубу і замовити окрему гру обговоривши час її проведення. Гра може проходити як на вашій території (потрібно щоб ми заздалегідь її підтвердили) так і на полігоні підібраному адміністрацією. Так як ваша компанія є замовником, то ви самі вирішуєте чи можна приймати гравців одинаків в гру. Зазвичай ніхто не проти, адже чим більше людей тим цікавіше гра. Не варто боятися дисбалансу. На збірної грі бувають як новачки, так і ті, хто вже, колись грав. І навіть якщо будуть грати хлопці, які мають, якийсь досвід, то сили будуть розподілені збалансовано.

 При собі необхідно мати документи, що підтверджують особу (паспорт, права або військовий квиток).

 Непогано буде при собі мати:
Рукавички - кисті дуже чутливе місце і бажано це місце заховати.
Берци - взуття з високим берцом найзручніший варіант для подібних видів активного відпочинку який забезпечує захист від травм.
Бандана - хустка зав'язана на шию дозволить створити додатковий захист. Також, при бажанні, його можна пов'язати на голову замість кепки.