Гра "Військові розробки". 27.07.19р.

пограти у страйкбол в кропивницькому

Вступна на гру:
 Дві конкуруючих держави почали полювання за НЛО. Порушивши міжнародні закони про космічне озброєння, ці країни почали роботи по розробці ракети здатної збити цей неопізнаний об'єкт.
 У кожної сторони є по три антени здатної відстежити загадковий об'єкт. Але для їх повноцінного функціонування потрібні технології противника. Добути їх можна викравши коди доступу до антен конкурентів. Зібравши всі три технології, в лабораторії можна отримати спеціальний ключ для запуску ракети. Запуск проводитися від однієї з антен противника (щоб перед світовою спільнотою підставити конкурента) за допомоги вченого, який блукає по кордону.

P.S. будьте обережні,
іншопланетяни можуть бути серед нас)

Перший тур - перемога Червоних. Виконали завдання буквально на останній секунді.
Другий тур - перемога Зелених.
Результат - перемогла дружба.

По іншопланетянину ... :)
 В лабораторії (на мертв'яку) підказали як виявити коли польовий вчений контролюється іншопланетянином. Перший раз це була мікросхема на тілі вченого.
 Бійці Зеленої сторони забули поділитися цією інформацією зі своїми, і підконтрольний іншопланетним розумом вчений застрелив трьох бійців, які думали що вчений співпрацює з ними. У цей момент іншопланетянин звільнив Червоного бійця з позивним Патриот, і запропонував йому вибір, співпраця або смерть. Але боєць не зрадив свою країну і вибрав смерть.

 Потім іншопланетянин втерся в довіру до Червоних. І хоча вони всі знали як виявити підставного вченого, мікросхему на тілі йому вдалося приховати. Але вирізати групу Червоних бійців інопланетянин не встиг. Їх обстріляв солдат Зеленої команди, з яким іншопланетнін влаштував дуель, і вони застрелили один одного.
 Далі всі були настільки уважні що шансів проявити себе іншопланетянин не мав.

 Спасибі всім за гру. Ви круті. Чекаємо нової зустрічі.