Результати гри "Демократичний трикутник" 8.09.19р.


Тестування нового формату завершено. Спасибі всім гравцям за участь. Дякую що заморочилися зі шмотками. Було дуже зручно грати, та взагалі, антуражно :)  Дякую за дружню атмосферу і відмінну рольовку. На скільки ми зрозуміли, сюжет зайшов. Ми будемо його доробляти для ще більшої іграбельності.
 Тепер по грі.

 Сюжет:
 Ісламська провінція Еднорс, століттями була нікому не потрібна. Але, з невідомих причин, вона стала об'єктом уваги відразу трьох сторін.
 Першою заявила свої права організація "Серце Аллаха". Вони заявили що ця територія колиска їхньої віри. Вони винищують всіх хто не приймає їх релігію.
 Слідом за ними в провінції з'явилися представники НАТО, які, за їхніми словами, борються за права місцевих громадян, захищають їх від ісламських терористів і несуть демократію в маси.
 Слідом за НАТО з'явилися найманці ПВК. За їхніми словами вони найняті місцевим населенням які хочуть захиститися як від терористів так і від демократів.
 Але... є версія що всі вони тут шукаюсь щось інше...

Перше завдання:
"Серце Аллаха" вирішили що їм нічого не світить з такою кількістю конкурентів і вони, зі словами "так не діставайся ж ти нікому", замінували дві будівлі в провінції. Тепер ПВК і НАТО змагаються в тому, хто більше збере бомб, щоб довести місцевим свої благі наміри. Терористи ж в цей час, перевіряють будівлі та закладають нові бомби якщо старі вже зняли.
 Також були і додаткові завдання в конвертах.

 Конверти із завданнями:
"Серце Аллаха"
1ше завдання:
Місцеві невірні заплатили найманцям щоб перешкодити нам нести нашу релігію по світу. Доручаємо вашому старшому організувати викрадення лідера ПВК. Вам потрібно дізнатися у нього всі їх бойові завдання (забрати документи) і стратити його.
2ге завдання:
Демократи хочуть підкупити місцеве населення своїм диявольським напоєм. Ваше завдання підставити цих тварюк, отруївши цю газовану воду. Вони повинні принести сифони в дві точки частого скупчення людей. Дізнайтеся що це за місця і отруїть напій.

НАТО
1ше завдання:
Терористи будуть усіма силами намагатися заважати нам нести демократію в цій країні. Вам потрібно відрізати голову цієї гадюки. Піймати їх лідера і допитати (забрати документи). Після цього робіть з ним що хочете.
2ге завдання:
 Нам потрібно задобрити місцеве населення. Вони страждають від нестачі питної води і ми можемо їх напоїти спонсорським напоєм. Сифони з газованою водою потрібно встановити в людних місцях. На кінець операції вода повинна знаходитися на цих місцях.
(місця - висота, обелиск).

 ПВК
 1ше завдання:
 Ми отримали замовлення. Вам потрібно захопити головного бійця спецзагону НАТО і допитати його (забрати документи). Після цього потрібно його відпустити.
 2ге завдання:
 Ми отримали від місцевого уряду замовлення на викрадення у НАТО газованої води, якою вони хочуть споїти місцеве населення. Місцеві політики не хочуть щоб народ присів на іноземну хімію. Вам потрібно викрасти два сифона і утримувати їх до закінчення місії.

Результати:
 ПВК - змогли добути 3 бомби, 1 шприц (на всяк випадок) і конверт із завданнями командира НАТО.
 Серце Аллаха - встановили 4 бомби, 3 з яких виявили ПВК. Завдання по замінування виконано на половину. Але невірні змогли відчути гнів Аллаха.
 НАТО - в зв'язку з тим що ПВК занадто агресивно почали просування в бік противника, НАТО не ризикнули виносити сифони, так як це було ризиковано. В результаті, навіть після захоплення необхідних точок, часу на встановлення сифонів не вистачило. Завдання із захопленням лідера терористів теж не зрослося, так як вогнева міць НАТО не давала шансів на виживання Рупору при кожній його зустрічі з демократами.

 Перемога в цьому сюжеті за стороною ПВК.

 Тепер коротко про зміни в цьому сюжеті на наступний раз (коли ми вирішимо повторити):
- повернемо елемент наручників (щоб полонений не міг скористатися захованою, не вилученою зброєю);
- зробимо знову зміну сторін після години;
- зробимо фіксований ліміт максимального часу змови сторін;
- при першій же можливості додамо укреп. точок з боку БАРу (щоб зрівняти шанси підходу до будівлі).
Це мінімум. Ще може щось додамо.

Спасибі всім. Було круто та атмосферно. Чекаємо нової зустрічі.

Фото: https://airsofter.world/ru-ru/game/galleries/1461