Коротко про завершення третього сезону рольового проекту "И.Н.О.Й."

страйкбол кропивницкий

Ну що ж дорогі наші ... Це сталося ... Через три сезонна Иной був ліквідований. Від нього залишився тільки піддослідний в якого спочатку був "завантажений" Иной. Тепер це звичайна людина яку можна остаточно знищити вивівши за межі зараженої зони. Він це розуміє і тому попросив притулку в лабораторії Квер, щоб не залишати межі зони. Квер запросила плату у вигляді двох артів "золотий". Цю плату вніс Валекс, який був банкіром Жовтого союзу. Сам же піддослідний, на кінець операції, перебував на балансі Гільдії. Що це дає вищепереліченим?
Піддослідний вже не може отримувати даних про нові схрони і місії організації Иного. Але, він пам'ятає ще кілька схронів з артефактами і готовий поділитися ними зі своїми рятівниками. Перед початком наступної операції він повідомить ці дані своїм благодійникам.
Далі ...
Кожне угруповання, заздалегідь зареєструвавшись на окрему квестовую гілку, отримала пакет з п'ятьма завданнями. Виконавши ці завдання вони прокачують рівень угруповання і отримують одну частину коду від входу в бункер Иного (докладніше на сайті). Ніхто не виконав всі завдання (полінувалися)).
Далі ...
Угруповання яке зібрало більше артов "золотий" також отримує підвищення рівня і частину коду від бункера. З перевагою в два золотих перемогла Гільдія.
Далі ...
Детектив. Не був повністю розкритий секрет таємничого вбивства.
Далі ...
Квест "Річка енергії".
Не був виконаний.

Тепер анонс змін. Що нас чекає на наступну гру:
- повністю оновлений костюм нового Иного;
- оновлена ​​механіка поведінки Иного (страшніше, небезпечніше);
- абсолютно інша система квестів:
а) більше артів по полігону які можна знайти і продати;
б) не один переможець - кожне угруповання отримує свою гілку завдань і перемогти зможуть всі.
в) БАР працює більше як купити / продати / відпочити. Квести від бару це просто спосіб заробити, не впливають на вашу задачу.
г) автоматизація прийому і здачі квестів через бота;
і т.д.
Ну і інші зміни які будуть сюрпризом)

Взимку вийде виділити більше вільного часу, тому на вас чекає кілька нових частин книги і новий сезон квестового Иного.

Спасибі всім за гру.