Звіт по грі "Інформаційні війни", 15.02.20р.

Страйкбол в Кропивницком

Сюжет:

Хто контролює телебачення, той контролює уми багатьох громадян.

У зоні конфлікту знаходиться три телевізійні вежі. Диверсійній групі необхідно вкрасти з них коди доступу і повідомити своєму програмісту. Той в свою чергу зробить підключення і відправку вірусної програми, яка буде транслювати пропаганду.

Завдання: прочитати коди написані на вишках і повідомити їх програмісту. Один код це один бал. Четвертий бонусний бал можна отримати привівши особисто програміста до третьої вишці.

1й тур.

Жовті представники влади. Сині представники революційних сил.
Сині довго не підходили до перших вишок вивчаючи ситуацію. Кілька бійців полягло намагаючись підібратися до вишок.
Перший код програмісту повідомив Тихий. Другий код, знову ж таки, Тихий встиг прокричати програмісту перед смертю біля вишки. До третьої вишці Сині змогли привести програміста особисто. І знову там опинився Тихий)
Пістолетники та дробомастер (Марко) відтягували увагу по лівому флангу, що дало можливість основній групі прорватися на правому. Грамотне командування в особі Диму і правильний розподіл обов'язків, допомогли команді отримати максимальну кількість балів.

2й тур.
Сині представники влади. Жовті представники революційних сил.
Під час вивчення обстановки Жовті не виявляли особливої ​​активності. У якийсь момент Сині навіть вирішили що хтось оголосив перемир'я і ворогів на полі бою немає) Але це був тактичний прийом який приніс свій результат. Практично одночасно були отримані два коду. Їх добув командир групи Бостон і боєць Мер.
Далі пішов потужний штурм третьої вишки. Але атака захлинулася завдяки всього одному противнику, який вибрав дуже зручну позицію за стіною.
Жовті перегрупувалися і знову пішли на штурм, але часу не вистачило. Останню вишку не взяли.

Перемога в сюжеті за командою Синіх.

Страйкбол в КировоградеСпасибі всім за гру. Вітаємо нових гравців. Дуже приємно бачити як нові хлопці, які тільки почали вливатися в страйкбольний рух, так активно себе показують. Пістолетникам окремий респект. На такій дистанції вони все одно змогли бути ефективними. А взагалі всі молодці! Ви не побоялися болота і відбігали на повну. Радий всіх був бачити. Чекаємо нової гри)