Гра 2.02.2020р.

страйкбол в кировограде

Спасибі всім хто долучився. Радий був всіх бачити. Добре побігали і поповзати) хоч було дуже брудно. І погода не підвела, дощ пішов вже після гри.

Тепер за підсумками:
Спочатку зробили сюжет-розминку.
Три сторони боролися за прапори. В результаті трьох турів перемогла команда Синіх.

Далі був запланований сюжет.

Є три сторони конфлікту:

Мафія - наркоторговці завдання яких зустрітися з партнерами і отримати бабки. Життя інших сторін не має значення за підсумком.

Агенти - представники спецслужб в рядах наркоторговців (таємно). Завдання - отримати зразок наркоти. За збереження грошей бонус.

Поліція - копи під прикриттям. Видають себе за наркоторговців. Завдання - не дати мафії отримати гроші. Допомогти агентам забрати наркоту.

Перед початком туру кожна команда тягне картку з роллю.

У будинку посеред полігону, засів псих. Він валить всіх, охороняючи список в якому зазначено хто є хто. Будь-хто може подивитися в список і дізнатися правду. Список не можна псувати, змінювати або прибирати.

Поранень немає. Убитий з вантажем лежить на місці поки вантаж не заберуть. Вантаж не можна заносити на базу або кидати на полігоні. Тільки носити з собою або передавати команді і "партнеру по бізнесу". 

1й тур.

Синім випала роль поліції.

Жовтим мафії і Червоним агентів.

Синім і Червоним пощастило одночасно дістатися до списку і не перестріляти один одного. Домовилися про спільну операцію і вирушили на переговори.

Обмін справили без проблем, після чого вирушили всією масою тиснути мафію.

Жовті (мафія) вдало провели обмін і відтягнулися до своєї бази. Трималися відмінно, але кількість бійців (найменше серед угруповань) дало про себе знати. Мафії не вистачило двох хвилин щоб утримати кейс з грошима.

Підсумок:

Червоні (агенти) виконали завдання.

Сині (поліція) виконали завдання.

Жовті (мафія) не виконали завдання.

2й тур.

Угода не відбулася. Всі залишилися при своєму. Жодне із завдань не виконано.

Спасибі команді Контроль за сміливість грати такою малою кількістю, але .. Наступного разу ми не будемо переоцінювати бонус від СІБЗа. Малувато вас було)

Спасибі всім)

Фото: https://airsofter.world/ru-ru/game/galleries/1592